HAKKIMIZDA

1999 yılından günümüze medikal sektör içerisinde çeşitli deneyimler kazandıktan sonra,2009 yılında Cemil HAS Medikal Tıbbi ve Elektronik Cihazlar İmalat Bakım Onarım San. Tic.Ltd.Şti. adıyla hizmet vermeye başlamıştır.Firmamız,sadece kendisiyle yarışmayı ve her geçen gün kalitesini bir üst seviyeye taşımayı misyon olarak benimsemiştir.

 

Vizyonumuz ise,kalite anlayışımızı hem üretim hattında hem de tıbbi cihaz teknik servis hizmetinde en üst düzeyde tutarak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak adına üzerine düşen görevi yerine getirmektedir.

Firmamız, İzmir merkezli olup, Ege Bölgesi içerisinde bulunan hastaneler ile tıbbi cihaz periyodik bakım anlaşmaları yapmakla beraber Ege Bölgesi dışında kalan tıbbi cihazlara da teknik servis hizmeti vermektedir.Aynı zamanda Electronic Hasteei, Cpi(indico100, cmp200),Neusoft gibi markaların Ege Bölgesi yetkili servisi olup,Ozonosan,Evozone,Aquanet gibi markaların da Türkiye genelinde  Yetkili Servisidir.

CEMİL HAS MEDİKAL LTD.ŞTİ. , TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve Türkiye Atom Enerjisi Kurumu tarafından, X-ışını Cihazların bakım onarım montajını yapmak üzere verilen TAEK belgesine sahiptir.Aynı zamanda yurt içi ve yurt dışında, birçok firmadan alınmış teknik eğitimle ve uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

Kalite bizim isimiz...